Menu
Obec Chlebičov
ObecChlebičov

Den sportu a zdraví

Den sportu a zdraví měl v Chlebičově svou premiéru v neděli 20. září. Ve 13.00 hodin odstartoval patnáctým ročníkem běhu O chlebičovský věnec. Celkem se ho zúčastnilo 77 běžců v sedmi kategoriích.

V hlavní kategorii mužů zvítězil David Kořený z Opavy,  kategorii mužů nad 50 let byl nejrychlejší Jiří Bořucký, v ženách po urputném souboji v cílové rovince zvítězila Marcela Fussková, v kategorii nejmladších dětí zvítězil Ernest Baránek, v druhé dětské kategorii vyhrála jeho sestra Ellen Baránková, pro vítězství si v třetí dětské kategorii doběhl Filip Novák. Mezi nejstaršími dětmi byl nejrychlejší Lukáš König.